ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ

Λόγω αλλαγής του Ωρολόγιου εβδομαδιαίου Προγράμματος, έγιναν αλλαγές και στις ώρες που οι καθηγητές/τριες ενημερώνουν τους γονείς των μαθητών/τριών.Στον παρακάτω σύνδεσμο αναγράφονται οι επικαιροποιημένες αλλαγές.Επισημαίνεται πως, σύμφωνα με τα νέα πρωτόκολλα, για την είσοδο των γονέων στο σχολείο, απαιτούνται:

1. Βεβαίωση εμβολιασμού ή νόσησης ή δήλωση αρνητικού rapid test στην πλατφόρμα edupass.gov.gr μία ημέρα πριν την επίσκεψη στο σχολείο. Οι γονείς εισέρχονται στην πλατφόρμα ως επισκέπτες.

2.  Τηλεφωνική επιβεβαίωση της επίσκεψης με την διεύθυνση του σχολείου μετά την είσοδο στην πλατφόρμα, στο τηλέφωνο 2108161112, ώστε να αποφευχθούν φαινόμενα συνωστισμού.
                                                                                                                                                                              ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.